Kuponik4You.pl - najlepsze oferty Zakupów Grupowych w Polsce - nawet do -90%.
CAŁA POLSKA
PODRÓŻE
Sklepy Internetowe
BIAŁYSTOK
BIELSKO-BIAŁA
BYDGOSZCZ
CZĘSTOCHOWA
GLIWICE
GORZӓW Wielk.
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
KATOWICE
KIELCE
KRAKÓW
LUBLIN
ŁÓDŹ
NOWY SĄCZ
OLSZTYN
OPOLE
POZNAŃ
RZESZÓW
SOSNOWIEC
SZCZECIN
TORUŃ
TRÓJMIASTO
WARSZAWA
WROCŁAW
ZABRZE
ZIELONA GӓRA
OSZCZĘDZASZ
-92%
89 zł zamiast 1194 zł za całoroczny dostęp do internetowego kursu języka angielskiego w pierwszych 6-ciu rozdziałach organizowanego przez firmę Funmedia.
Internetowy kurs języka angielskiego

Warunki oferty:

 Kupon obejmuje całoroczny dostęp do kursu języka angielskiego w pierwszych 6-ciu rozdziałach o wartości 1194 zł na stronie www.angielski123.pl organizowanego przez firmę Funmedia.

Jeden klient może wykorzystać nieograniczoną ilość kuponów 

Klient dokonuje aktywacji kursu, wchodząc na stronę kursu w zakładce "aktywacja", po wpisaniu swojego adresu mailowego i kodu z kuponu , który otrzyma wraz z zakupionym kuponem

Kupon należy aktywować w ciągu 2 miesięcy od daty zakupu
Oferta nie łączy się z innymi ofertami
Oferta limitowana

Najważniejsze informacje:

 Kupon obejmuje całoroczny dostęp do kursu języka angielskiego w pierwszych 6-ciu rozdziałach o wartości 1194 zł na stronie www.angielski123.pl organizowanego przez firmę Funmedia.

MOŻLIWOŚĆ WYDRUKOWANIA KUPONU NA PREZENT (NA KUPONIE UPOMINKOWYM WYDRUKOWANA BĘDZIE JEDYNIE CENA PRZED RABATEM)

internetowy kurs językowy pozwala na naukę języka obcego bez potrzeby wychodzenia z domu
www.angielski123.pl to lider na polu kursów e-lerningowych
nasze usługi sprzedajmy w 24 państwach na świecie


Opis

Firma Funmedia jest liderem na polu kursów e-learninowych. Jako jedna z pierwszych firm na rynku stworzyła internetową szkołę języków obcych. Poza szerokim wachlarzem interaktywnych kursów językowych oferuje także wiele kursów specjalistycznych. 

Obecnie sprzedaje wiele produktów w 24 krajach. 

Internetowy kurs języka angielskiego to idealna propozycja dla tych, którzy nie mają czasu na uczęszczanie na zajęcia w tradycyjnej formie.Język angielski jest niezbędny w pracy zawodowej, w szkole, na studiach oraz w czasie wyjazdów zagranicznych. 

Rozpocznij naukę już teraz, a w krótkim czasie zauważysz efekty.Przełam bariery językowe, poznawaj nowych ludzi i bez obaw rozmawiaj po angielsku! 

Skorzystaj z internetowego kursu języka angielskiego o wartości 1194 zł organizowanego przez firmę Funmedia i przekonaj się, że nauka wcale nie musi być nudna!

O METODZIE I KURSIE:

METODA 123
Innowacyjna metoda 123 została opracowana przez międzynarodowy zespół metodyków. Kursy inkorporujące tę metodę są skonstruowane tak, by ich użytkownicy przyswajali języki obce w jak najszybszym czasie. Właśnie do tego między innymi nawiązuje nazwa naszej metody.

TRZY GŁÓWNE ELEMENTY WYSTĘPUJĄCE W METODZIE, KTÓRE SĄ ZE SOBĄ KOMPLEMENTARNE.

Elementy indukcyjne
Przyswajanie wiedzy jest efektywne, kiedy uczymy się poprzez kanały tzw. domniemane. W kursach opartych o metodę 123 to właśnie multimedia stanowią główny katalizator jeśli chodzi zarówno o pozyskiwanie wiedzy leksykalno-gramatycznej, absorbowanie funkcji językowych jak i rozwijanie zdolności językowych.

W kursach 123 użytkownicy czerpią wiedzę z rozmaitych źródeł i właśnie ta różnorodność gwarantuje stabilną motywację oraz widoczne postępy w nauce. Wykorzystujemy między innymi filmy i liczne dialogi, kóre znakomicie wprowadzają do sytuacji komunikacyjnych. Odsłuchując dialogi użytkownicy odkrywają niepowtarzalny, interaktywny moduł sprawdzania wymowy, który uczy mówić aż do skutku.

Rdzeniem metody 123 są fotolekcje, które tworzyliśmy inspirując się metodą audiolingwalną. Gry 123 ćwiczą różne zdolności językowe, począwszy od słuchania a skończywszy na czytaniu. Piosenki z kolei pozwalają nie tylko na osłuchiwanie się z językiem, ale też weryfikowanie znaczeń słów w tekstach oraz względnie łatwe absorbowanie zwrotów i idiomów.

Elementy dedukcyjne
W nauce języka u dorosłych bardzo ważne jest włączanie elementów dedukcyjnych, które pozwolą na dogłębne zrozumienie trudnych obszarów językowych, takich jak np.: gramatyka lub złożona leksyka. Nieświadome ich absorbowanie może okazać się zbyt dużym wyzwaniem zwłaszcza dla umysłów i percepcji osób starszych bądź użytkowników, którzy zaczynają osiągać kompetencje językowe na coraz to wyższych poziomach. Objaśnienia gramatyczne, wbudowany słownik, listy leksykalne oraz inne atrybuty metody 123 stanowią optymalny miks wszystkiego co dodatkowo stymuluje akwizycję języka u dorosłego człowieka.

Elementy praktyczne
Nie od dziś wiadomo, że praktyka czyni mistrza. Jedną z najpopularniejszych i najbardziej sprawdzonych sekwencji dotyczących organizacji jednostki lekcyjnej jest model prezentacja-praktyka-produkcja. Metoda 123 hołduje temu modelowi wprowadzając jako skuteczną praktykę liczne multimedia i ogromny bank ćwiczeń rozwijających zdolności językowe i sprawdzających znajomość różnych obszarów językowych. Łącznie nasze kursy zawierają ponad 7000 interaktywnych ćwiczeń.

Nasi dotychczasowi użytkownicy już zauważyli postępy. Spośród najczęściej wymienianych są to:
 poprawa wymowy,
 wzrost poziomu motywacji,

 systematyczność w rozwiązywaniu zadań,

 większe zainteresowanie językiem i kulturą danego obszaru językowego.
Poleć ofertę:
89 zł
Wartość: 1194.00 zł.
Oszczędzasz: 1105.00 zł.
Spiesz się Oferta kończy się za:
Sprzedano już 24
OFERTA JEST AKTYWNA
Gdzie można zrealizować kupon ?
Dane adresowe i kontaktowe:
Strona Internetowa:

www.angielski123.pl
tel: -

www.angielski123.pl
  


Inne oferty: