Kuponik4You.pl - najlepsze oferty Zakupów Grupowych w Polsce - nawet do -90%.
CAŁA POLSKA
PODRÓŻE
Sklepy Internetowe
BIAŁYSTOK
BIELSKO-BIAŁA
BYDGOSZCZ
CZĘSTOCHOWA
GLIWICE
GORZӓW Wielk.
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
KATOWICE
KIELCE
KRAKÓW
LUBLIN
ŁÓDŹ
NOWY SĄCZ
OLSZTYN
OPOLE
POZNAŃ
RZESZÓW
SOSNOWIEC
SZCZECIN
TORUŃ
TRÓJMIASTO
WARSZAWA
WROCŁAW
ZABRZE
ZIELONA GӓRA
OSZCZĘDZASZ
-68%
49 złotych zamiast 150 złotych za profesjonalne CV lub list motywacyjny w języku niemieckim lub angielskim.
Profesjonalne CV lub list motywacyjny.

Warunki oferty:

Jeden klient może kupić dowolną ilość kuponów.

Kupon należy zrealizować w ciągu 3 miesięcy od momentu jego zakupu.

W przypadku nie wysłania zamówienia w ciągu 3 miesięcy od momentu zakupu kuponu - kupon przepada.

REALIZACJA ZAMÓWIENIA (krok po kroku)
Wyślij na adres kupon@pcpolska.com Swoje dotychczasowe CV lub listu motywacyjnego, dołącz zdjęcie oraz obecny list motywacyjny (tylko jeśli go posiadasz).

Napisz w treści maila na jakie stanowisko zamierzasz aplikować.

W ciągu 48 godzin Pracownik firmy Precision Consulting Polska skontaktuje się z Tobą i omówi Twój profil, tak aby dokumenty były na najwyższym poziomie.

Do 7 dni roboczych na podany przez Ciebie adres email zostanie przesyłany komplet dokumentów w wersji PDF i Word.

Najważniejsze informacje:

Firma z wieloletnim stażem i doświadczeniem wykona Twoje CV oraz list motywacyjny w języku niemieckim lub angielskim z taką starannością, że Twoje szanse nową pracę wzrosną kilkukrotnie.

O tym, czy zdobędziesz wymarzoną pracę, decydują osoby od rekrutacji więc zaskocz je już na samym początku świetnie napisanym CV lub listem motywacyjnym.

Już po 20 sekundach stwierdzają, czy podoba im się Twoje CV i czy chcą dać Ci szansę.

MOŻLIWOŚĆ WYDRUKOWANIA KUPONU NA PREZENT (NA KUPONIE UPOMINKOWYM WYDRUKOWANA BĘDZIE JEDYNIE CENA PRZED RABATEM)

Precision Consulting Polska jest firmą z Trójmiasta. Świadczy usługi w dziedzinie szkoleń dla firm ale również tworzy wizerunki ludzi i firm oraz pomaga w rekrutacji wykwalifikowanej kadry.

Precision Consulting Polska wyróżnia SOLIDNOŚĆ wykonywanych prac, TERMINOWOŚĆ I PRZYJAZNE PODEJŚCIE do klienta.

Opis

Nieważne, czy starasz się o wymarzoną posadę w małej firmie, czy w dużej korporacji – interesujące dokumenty to od zawsze najlepszy sposób na przyciągnięcie uwagi rekrutera, na którego biurku każdego dnia lądują setki aplikacji.

Jeśli na drodze swojej kariery chcesz wykonać krok do przodu kup kupon z innowacyjnym pakietem szablonów CV i LM w Kuponik4You.pl. Indywidualne podejście do każdego projektu, połączone ze szczegółową analizą Twojej osoby, jest dla Precision Consulting strategiczne. Sprawna komunikacja napisana w liście motywacyjnym i doskonałe CV pokaże Twojemu potencjalnemu pracodawcy, że szuka właśnie takiego pracownika jak Ty.

Niech 20 sekund poświęcone lekturze Twojego CV i LM, które decyduje o rozmowie zamieni się w cenne minuty rozmowy rekrutacyjnej.

A co potem? Szansa na pracę marzeń czeka na Ciebie.

Precision Consulting Polska

Jest prężnie rozwijającą się firmą z Trójmiasta. Świadczy usługi w dziedzinie szkoleń dla firm, tworzenia wizerunku ludzi i firm oraz rekrutacji wykwalifikowanej kadry.

10 letnie doświadczenie w czołowych światowych firmach branży farmaceutycznej, alkoholowej oraz budowlanej pozwala nam świeżo spojrzeć na świat przedstawicieli, negocjacji, sprzedaży oraz zdobywania rynku. Ponadto nasze doświadczenie opiera się na ścisłej współpracy z firmą z USA Precision Installation z Fort Lauderdale na Florydzie.

Misją firmy jest przede wszystkim efektywne zarządzanie informacją. Nasze usługi nastawione są na rezultaty w osiąganiu celów. Dostosowujemy je do aktualnej sytuacji klienta i jego bieżących potrzeb.

Dla wszystkich klientów podchodzimy długoterminowo, dlatego relacje, które budujemy oparte są na wzajemnym zaufaniu. Sukces klienta jest przecież naszym sukcesem! Do każdego klienta oraz realizowanego przez nas projektu podchodzimy w sposób indywidualny. Poświęcamy wiele uwagi na poznanie celów oraz motywacji klienta, szukając rozwiązań najlepiej dostosowanych do jego konkretnych potrzeb.

PC Polska kieruje się wyłącznie dobrem swoich klientów. Zależy nam na sukcesie współpracujących z nami przedsiębiorstw, ich właścicieli i pracowników oraz osób, które są w trakcie szukania pracy.

Poleć ofertę:
49 zł
Wartość: 150.00 zł.
Oszczędzasz: 101.00 zł.
Spiesz się Oferta kończy się za:
Sprzedano już 14
OFERTA JEST AKTYWNA
Gdzie można zrealizować kupon ?
Dane adresowe i kontaktowe:
PC Polska Arkadiusz Hirsz

ul. Lubczykowa 12b/19
81-589 Gdynia
tel: 58 711-66-84

http://www.pcpolska.com
  


Inne oferty: